0

У вашому кошику:

До оформлення

Небанальні причини вибрати солодкі брендовані подарунки в shokopack.com.ua

Хто вирішив купити шоколад з логотипом під замовлення завжди буде у виграші! Так, в прямому сенсі - це реклама, яка сприяє просуванню бренду. Але на відміну від листівок і непотрібних суверенів вона нікого не дратує.

Навпаки! Солодкі сувеніри, корпоративні подарунки, шоколадні пропозиції викликають виключно приємні емоції. Підвищують лояльність до бренду, залучають і підштовхують клієнтів до наступній покупці, завойовують розташування партнерів, піднімають ефективність праці!

Ще сам імператор ацтеків Монтесума стверджував, що какао «підсилює стійкість» - допомагає перебороти втому і навіть може дозволити прожити день без їжі.


А ще брендовані солодощі - це модно. Тільки такі підстави замовити шоколад, печиво, кава і чай з креативним дизайном ви і так знаєте.

Тому сьогодні ми розпишемо небанально причини купити солодкі брендовані подарунки. А ви читайте до кінця і замовляйте шоколад з логотипом в shokopack.com.ua.

Хай буде з нами сила соцмереж

Точно перебуватиме. Перевірено. Більша частина жіночої половини колективу викладе в Instagram фото солодкого корпоративного подарунка. І це буде найкращою рекламою вашої компанії, на яку ви додатково не витратили ні копійки.

Шоколадні візитки при торгівлі через соцмережі теж творять чудеса! Наприклад, продаєте біжутерію онлайн і відправляєте разом із замовленням в подарунок не папірець, а міні-шоколадку з назвою вашого магазину. Солодкий комплімент клієнтові точно стане темою для обговорення на «сарафанне радіо».


- Купила стильні сережки, а хлопці мені ще й шоколадку прислали.
- Ух ти. Що за магазин?

Є контакт!

І чим контактів з корпоративним подарунком більше, тим краще. Давайте рахувати.

Подарували ви партнерам на презентації «дуже оригінальний презент» а-ля дизайнерська статуетка. Її з вдячністю прийняли (раз контакт!) І ... сховали в стіл (два контакт!).

Міняємо статуетку на коробочку брендованих цукерок або печива з передбаченнями.

Прийняли (раз контакт!). Самі поласували (два контакт!). Друга, сестру, дитину, колегу пригостили. Додому принесли - сім'ї роздали. На роботі клієнту запропонували. І так далі.


Ми збилися з рахунку і це супер.

Реклама, що контактує з ЦА в момент використання корпоративного подарунка, не менше ефективна, ніж її теле- і радіо версії.

Брендований шоколад ShokoPack - смачний комплімент в справі

І смачний в цьому випадку - не метафора! Шоколадка в подарунок клієнтові стане не просто вашої фішкою, яка ненав'язливо підштовхне до наступній покупці. Вона покаже, наскільки ви гарні в своїй справі, що працює не гірше будь-яких реклам.

Посудіть самі. Уявімо, ваш бізнес - це:

  • Торгівля одягом і товарами для спорту. Шоколад з великим процентним вмістом какао, на думку багатьох фітнес-експертів, хороший варіант перекусу після тренування. Навіть невелика його кількість (ось як міні-шоколадка ShokoPack) сприяє швидкому відновленню організму після навантаження.
  • Кав'ярня. Як печиво для ароматного чаю, шоколад і каву створені одне для одного. А якщо солодощі клієнт отримав, як комплімент, наступного разу він навіть не подумає шукати нову кав'ярню. Все - це ваш завсідник.
  • Коворкінг. Шоколад підвищує працездатність ваших орендарів. Їхній бізнес приносить більше прибутку. Ви завжди з клієнтами.
  • Послуги коуча, психотерапевта. Солодке підсилює вироблення «гормонів щастя» - серотоніну і ендорфінів. Що роблять гормони? Зменшують відчуття страху під час депресій, покращують настрій, знеболюють, створюють «подушку безпеки» для нервової системи.
  • Магазин елітного алкоголю. Ром, віскі, вино, портвейн - напої, з якими шоколад поєднується найкраще. Гурмани оцінять.
  • Весільний салон. Без коментарів. Ви і так здійснюєте мрію. А міні-шоколадки і печива з тематичними прогнозами нареченому і нареченій роблять цю мрію ще солодшим! І відмінно вас рекламують їх родичам, друзям.

Хто всі ці люди?

Ваші співробітники, партнери, справжні і майбутні клієнти? Що вони люблять, чим захоплюються, як проводять вільний час? Так, ми впевнені ви знаєте «болю» свого споживача і сильні сторони колег. Але їхні смаки, дозвілля, хобі - це вже особиста, що не завжди на показ.

Як же тоді догодити з корпоративним презентом, щоб він викликав радість на несвідомому рівні? Вибрати брендовані солодощі ShokoPack!

Шоколад, печиво, кава, чай - відмінний варіант, коли обдаровуваних багато, а їх переваги невідомі.

І замовляти такі подарунки можна відразу для всіх. Чи не доведеться окремо вибирати для великого колективу щось бюджетне і корисне, а партнерам - дороге і статусне. У цьому плані, солодощі універсальні.

Догодити колекціонерам!

Так Так. Вам не здалося. У 2017 році «Асоціація виробників та імпортерів рекламних сувенірів України» (АВІРСУ) провела опитування щодо значущості рекламних презентів для жителів України і Європи. Так ось у українського споживача є одна унікальна особливість - трохи більше 25% опитуваних колекціонують промо-подарунки!

Корпоративні подарунки оптом - рекламі довіряй, але статистику перевіряй

Згідно з вищезазначеним дослідженням АВІРСУ, реклама на сувенірах займає третє місце в трійці лідерів найефективніших видів реклами. Так вважає 45% опитуваних. На другому місці - інтернет, 47,5%. На першому - телебачення, 52,5%.

Що ще цікавого за статистикою в Україні?

  • 96% використовують рекламні сувеніри для просування бренду відчули результат від дарування;
  • 65% отримали корпоративний подарунок запам'ятовують назву бренду, який його подарував;
  • 57,5% в подальшому вибирають продукцію або послуги компаній, чиї рекламні сувеніри вони отримали, в порівнянні з продукцією або послугами інших брендів за такою ж ціною.

Ось така банальна статистика - небанальна причина замовити солодкі корпоративні подарунки в інтернет-магазині ShokoPack.

Що наше життя - гра!

Восени 2019 ми запропонували клієнтові не просто подарувати співробітникам коробочки брендованого шоколаду. Ми зробили з кожного набору шоколадну настільну гру! З шоколадками-фішками, коробкою-ігровим полем і сюжетом, де не обійтися без продукції клієнта. Гра повторювала назву бренду і ми впевнені - торкнула не тільки обдаровуваних і їх діток, а й усіх, кому про гру розповіли.

Ваші ідеї теж втілимо. Діліться ними заздалегідь, і унікальні подарунки будуть готові до важливої дати.

Є ще багато причин купити брендований шоколад в інтернет-магазині ShokoPack. Суть кожної - емоційна прив'язка до вашого бренду. І з продукцією Шокопак її дуже легко домогтися.

Можливо, вам підійде один з цих наборів?

Усі товари

Может быть, подберем набор вместе?
Уверяем, после нашего разговора Вы останетесь довольны

Ваш город - Фэрфилд?
Да, всё верно Нет, надо исправить